Κουίζ: Σου δίνω τον στίχο, βρες το καψουροτράγουδο...
![Κουίζ: Σου δίνω τον στίχο, βρες το καψουροτράγουδο...](https://static.mama365.gr/media/pics/pics1200/52127-kou-0-590(1).jpg)
Ας το παραδεχτούμε, η λαϊκή μούσα έχει εμπνεύσει άπειρους ύμνους στον φλογερό έρωτα, δηλαδή την καψούρα, κομμάτια αξέχαστα που έχουμε απολαύσει όλοι κάποια στιγμή – ακόμη κι αν δεν είναι αυτή η μουσική που «ακούμε στο σπίτι». Κομμάτια, σαν τα παρακάτω, που καλείστε να αναγνωρίσετε από έναν χαρακτηριστικό τους στίχο. Θα τα καταφέρετε ή σας πέρασε η καψούρα και το ρίξατε στον... Yianni;